Krásku z Instagramu ponižovali kvôli obrovskému materskému znamienku

Instagramová hviezda Yulianna Yussef (25) žijúca v Poľsku zažívala celý život šikanu. Aj keď má krásnu štíhlu postavu, svetlohnedú hrivu a nádhernú tvár, odjakživa ju ľudia ponižovali kvôli obrovskému materskému znamienku, ktoré má na chrbte.

"Chcela som byť šťastná, zdravá, cítiť sa krásne, sebavedomo a sexi vo svojej vlastnej koži a teraz to tak aj je. Ale trvalo to dlho, než som sa k tomu prepracovala," priznala Yulianna, ktorá má na Instagrame viac než 100 tisíc fanúšikov.

Všetci na ňu pozerali

Zaspomínala si na svoje kruté detstvo. Kým nedovŕšila osem rokov, nevenovala svojmu znamienku väčšiu pozornosť. "Potom som si všimla, že sa na mňa všetci pozerajú," hovorí. Približne v 14 rokoch šikana vygradovala. Bolo to tak hrozné, že sa dokonca bála za svetla chodiť von.

Neustále dostávala od cudzích ľudí rady, ako sa "bradavíc" zbaviť. "Myslela som si, že si ma nikdy chlapci nebudú chcieť, pretože mali možnosť si vybrať normálne dievča s perfektnou kožou," pokračuje. Yulianna sa bála, že ju nikto nebude milovať a prepadla depresiám.

Sebavedomie sa nakoniec dostavilo

"Bola som dalmatínec, žirafa, krava, špinavá. Ľudia o mne hovorili, akoby moje znamienka na nich mohli skočiť," pokračuje kráska, ktorá má niekoľko menších fliačikov po celom tele. Dnes si z posmeškov už ťažkú hlavu nerobí. Profil na Instagrame a priazeň fanúšikov jej zdvihli sebavedomie.

View this post on Instagram

Wow! Very naked Me from a year ago! 😬honestly, I was more embarrassed to put it on the network than to photograph, because @mrelbank is so disposed that you forget that you don’t have any clothes or make-up and discard all your everyday masks♥️ What is staying behind this photo? The U.K. charity which came up with The ‘HOW DO YOU C ME NOW?’ exhibition series in which are people with CMN from 13 countries / 5 continents represented! 😍The idea is to change negative perceptions of visible differences ♥️ BTW for those who don’t know- CMN stands for Congenital Melanocytic Naevus (or naevi), which is a brown or black mole present at birth. They can be very large, covering up to 80% of the body, and very numerous – up to hundreds in one individual. 😲Some people with large or multiple CMN have an increased risk of melanoma (a type of cancer). At the moment, large or multiple CMN are mostly untreatable.😔 Why does it occur? 🤔 It has been discovered that multiple CMN and CMN syndrome are usually caused by a mutation in the gene NRAS that occurs when the baby is developing in the womb. NRAS is a very important gene in fetal development and is involved in melanoma. Much more rarely it can be caused by a mutation in gene BRAF. In around 25% of cases the gene is not yet known.🤷🏽‍♀️ Is it contagious or is it inherited? - No.👊🏽 Does it cause inconvenience??- Yes! such as bullying from society, non-acceptance of oneself, hair that grows on birthmarks, fear of close relationships, itchiness etc..🥺 it is a daily work on yourself and a huuugeee effort to not give in to self-pity and did not listen to the opinions of other people who judge you by how you look like🙄. #perfectionofmyskin #inmyskiniwin #gowiththeflaw #bareyourbirthmark #confidence #selflove #selfesteem #inspiration #motivation #rolemodel #bodypositive #gorgeous #beautiful #girl #body #health #life #story #bullying #loveyourbody #bedifferent #unique #skin #photo #photography #tbt #followme #raisingawareness

A post shared by Yulianna Yussef (@yulianna.yussef) on

Pozrite si galériu

Zdroj: CNC