4 veci, ktorými už dnes ženy vôbec neočaríte

Možno máte na začiatku vášho vzťahu pocit, že musíte svojej polovičke neustále niečo dokazovať. To môže rýchlo vyústiť do silenej trápnosti, preto to najlepšie, čo môžete urobiť, je uvoľniť sa a byť sám sebou.

Existuje niekoľko vecí, o ktorých si väčšina z nás myslí, že nimi dokáže jednoducho ženy očariť, ale nie je to tak. Čo máme presne na mysli? Čítajte ďalej.

1. Rýchla jazda

Zbytočne na ceste machrujete, maximálne dokážete, že ste fanúšikom filmovej série Rýchlo a zbesilo. Pravdou je, že vaša partnerka nemá najmenší záujem umrieť na sedadle spolujazdca na vašom vytunovanom Civicu. Nebude unesená ani vašim driftovaním, ani tým, že ste cez prechod nenechali prejsť mamičku s kočíkom. Najlepšie bude, ak ju zaveziete do reštaurácie a otvoríte jej dvere.

2. Hra na gitaru

Ak máte pocit, že ženy nečakajú na nič iné, len aby našli speváka hrajúceho na gitare, ktorý im zahrá nejakú romantickú skladbu, musíme vás sklamať. Jasné, je to super, ak dokážete hrať na nejakom hudobnom nástroji, ale touto činnosťou môžete vašu vyvolenú priviesť do poriadnych rozpakov. Čo by teraz mala robiť? Sedieť tam až do konca a usmievať sa? A keď pokazíte nejaký akord, tváriť sa, že si to nevšimla? Môže z toho vzniknúť poriadny trapas.

3. Nekonečné posilňovanie

Áno, určite ocení, ak pravidelne športujete a udržiavate svoju kondičku vo forme, ale ak budete do nekonečna hovoriť len o tom, koľko ste dnes vytlačili a aké proteíny sú najlepšie, začnete ju nudiť. Ak sa pristihnete, že jej už pätnásť minút prednášate o potrebe cvičenia nôh, bude dobré zaradiť spiatočku a zmeniť tému.

4. Filmové citáty

Spoločne sa zasmiať na vtipnej filmovej scéne je skvelá vec, pretože to znamená, že ste spolu zladení. Mnohí z nás, sú ale presvedčení o tom, že čím viac filmových citátov ovládajú a poznajú naspamäť niektoré scénky, tým lepšie. Ženy týmto väčšinou neočaríte, oveľa viac ich zaujíma váš vlastný humor a vtipné bonmoty.

Čím teda budete zaručene skórovať u vášho objektu, ak práve týmto nie? Napríklad vašou zanietenosťou, znalosťou detského sveta alebo napríklad vašim kulinárskym umením.