Viete, čo konzumuje taká obyčajná supermodelka?

O tom, čo jedia supermodelky ste už určite počuli zopár hororových príbehov.

O vate, papierových obrúskoch namáčaných v horčici sa už tradujú urban legendy. Teraz vám z jedného overeného zdroja ozrejmíme, či je to pravda. Šťastnejší z toho síce nebudete, ale možno sa vám začnú zbiehať slinky ako nám.

Megan Williams vám pravdepodobne predstavovať nemusíme. Zdobila už obálky takých renomovaných magazínov, akými sú Elle, Glamour alebo Marie Claire. A nedávno sa cez StyleCaster podelila aj o svoj denný jedálniček. Tak sa na neho poďme spoločne pozrieť.

Zdroj: Instagram / meganmayw

Na raňajky si dáva domáce bezgluténové palacinky, na obed kurací šalát s trochou ice tea a počas dňa konzumuje veľa ovocia a na večeru si dopraje rybací tacos.

Podľa jej tvrdenia v jej kuchyni nájdete jedlá s vysokým obsahom bielkovín, ako vajcia, maslo alebo arašidové maslo. Miluje kokosové mlieko a rada zhreší s čokoládou.

Taká celkom obyčajná baba, čo poviete? Už druhá vec je ako všetky tieto prijaté kalórie spaľuje? V prvom rade preferuje pilates a nezabúda ani na ten fakt, že za svoju postavu môže byť vďačná aj svojim génom – to druhé jej určite závidí nejedna ženská.

Zdroj: Instagram / meganmayw
Zdroj: Instagram / meganmayw

Zdroj: Stylecaster