Spoločnosť Nike sa spojila so známou značkou Carhartt WIP, populárnou v undergroundovej kultúre, aby spoločne vyrobili novú kolekciu topánok. Obuv kombinuje klasické tvary svetoznámeho výrobcu športového oblečenia s typickými materiálmi Carhartt WIP, čím brandy opäť posúvajú latku street wear štýlu. Topánky vám prinesie Mikuláš, čiže dostupné budú od 6. decembra.

​Spoločnosť Carhartt Work In Progress (WIP) bola založená v roku 1989. Drsné a robustné pôvodné pracovné oblečenie Carhartt zdokonalila a prispôsobila novej klientele, ktorá

oceňuje prepracované a odolné oblečenie a zároveň si vychutnáva umelecké hodnoty jeho súčasného dizajnu.

Spoločnú kolekcia s Nike charakterizujú klasické materiály Carhartt WIP ako Dearborn Canvas a Camo Tiger Ripstop, ktoré obohatia značky Nike Air Force 1 Low, Vandal Supreme High,  Air Force 1 Low Utility a Air Max 95.

V priebehu rokov sa Nike a Carhartt WIP stali rozhodujúcimi značkami klubov v Detroite a Berlíne, ako aj pouličnou kontrakultúrou v metropolách ako Paríž, Londýn a Tokio. Pomocou tvrdej práce a nezávislej tvorivosti chce kolekcia Nike x Carhartt WIP osloviť všetkých, ktorí stoja v popredí mestskej kultúry na ktoromkoľvek mieste sveta.

Pozrite si galériu

​​Kolekcia bude k dispozícii od 6. decembra na webovej stránke spoločnosti Nike a cez aplikácie SNKRS a SNKEARS, ako aj vo vybraných obchodoch.

5 bielych tenisiek, s ktorými si dokonale vychutnáte jeseň

Čoskoro aj na koži pocítime blížiaci sa koniec leta, ale na tenisky ešte nemusíte úplne zabudnúť.