Aké by mal mať poriadny chlap zručnosti, alebo aký typ sa považuje za menej mužného? A čo si o nich myslia ženy? Jeden prieskum sa zameral práve na tieto otázky.

V rámci prieskumu sa spýtali tisícky mužov na ich najčastejšie návyky a zručnosti, o ktorých si myslia, že sú dostatočne mužné a ich odpovede dali vyhodnotiť ženám. A dámy sa s radosťou chopili príležitosti, aby prezradili svoje názory. Napríklad, na močenie po sediačky.  

Prieskum sa v prvom rade zameral na zistenie, aké typy mužov vyhovujú nežnému pokoleniu. Či sú to vyslovene drsné typy, alebo skôr tá metrosexuálna línia.

Ako vysvitlo z ich odpovedí, rovnako americké aj európske ženy preferujú mix oboch, čiže drsných mužov, ktorí nezanedbávajú svoj zovňajšok. Ale ak si majú vybrať spomedzi týchto dvoch typov, rozhodne si vyberajú tie drsnejšie.  

Teraz sa pozrime na fenomén močenia po sediačky. Ak sa nazdávate, že väčšina žien vypúšťanie oleja v sede u mužov odsudzuje, mýlite sa. Práve naopak. Iba deväť percent európskych žien sa vyjadrilo, že to nepovažujú za dostatočne mužné.

A čo sa týka sĺz? Ak ste sa doteraz domnievali, že plačúci muž u žien nemá šancu, nastal čas to prehodnotiť. Výsledky prieskumu ukazujú, že prevažná väčšina amerických aj európskych žien dokáže dôverovať v oveľa väčšej miere mužom, ktorí dokážu navonok prejaviť city.

A na záver sa pozrime na typické mužské zručnosti, ktoré ženy vyslovene milujú. Ak viete variť, budete mať pravdepodobne u žien väčšie šance. Rovnako ich dokážete očariť aj keď viete tancovať, prípadne medzi vaše koníčky patrí maľovanie. S týmito zručnosťami ženám určite zaimponujete.

Zdroj: dred