Breitling for Bentley SuperSports B55 je novinkou, ktorá má byť štýlovým doplnkom nielen k novému modelu Bentley Continental SuperSports, ktorý je najrýchlejším sériovým vozidlom svojej značky.

Bentley Continental SuperSports, ktorého dvanásťvalec disponuje výkonom 710 koní (522 kW), je schopný dosiahnuť maximálnu rýchlosť 336 km / h. Popri tejto extrémnej rýchlosti ale ponúka svojej posádke aj poriadnu porciu luxusu a komfortu.

Rovnakým dojmom ako novinka slávnej britskej automobilky majú pôsobiť aj nové hodinky značky Breitling, ktoré sú najnovším výsledkom spolupráce s automobilkou Bentley a vychádzajú z chytrých hodiniek B55 Connected predstavených v roku 2015.

Zdroj: breitlingforbentley

​Breitling for Bentley SuperSports B55 teda nie je klasickým mechanickým chronografom, ale modernými chytrými hodinkami kombinujúcimi klasický ciferník s dvojicou digitálnych displejov a schopnými komunikovať s chytrým telefónom.

Kaliber B55 s digitálnymi displejmi, sedemdňovým budíkom, kalendárom, indikátorom stavu batérií a niekoľkými ďalšími funkciami je uložený v 46 mm puzdre z titánu, vodotesnom do 100 m, doplnenom karbónovým ciferníkom, zafírový sklíčkom a gumeným remienkom TwinPro.

Breitling neuvádza cenu týchto nových hodiniek, ale potvrdil, že model SuperSports B55 bude mať len 500 exemplárov.

Pozrite si galériu

Zdroj: CNC