Pre tých, ktorým učaril letecký štýl, tu máme jeden špeciálny doplnok. Tieto nádherné robustné hodinky vybavené tachometrom a letovým záznamom vyvinul Breitling špeciálne pre pilotov.

S hodinkami Breitling Cockpit B50 budete mať pocit, že máte vždy so sebou atmosféru aeronautiky, pretože boli vyvinuté špeciálne pre pilotov. Samozrejme, kúpiť si ich môže každý.

Zdroj: breitling.com

Hodinky Cockpit B50 sú vyrobené z masívneho titánu alebo pokryté čiernou vrstvou karbónu. Priemer robustného puzdra má veľkosť 46 milimetrov. Aj samotná technika stojí za povšimnutie. Analógový a zároveň digitálny prístroj je vybavený elektronickým tachometrom a inžinieri spoločnosti Breitling do neho namontovali aj kompletný letový denník, ktorý zaznamenáva presné údaje štartu a pristátia a slúži na letecké výpočty.

Zdroj: breitling.com

Pýšia sa aj tým, že sú 10-krát presnejšie ako klasické hodinky a životnosť baterky je približne osem rokov. Okrem ďalších skvelých funkcií a parametrov je treba vypichnúť aj fakt, že vyzerajú neskutočne dobre, ako sme si už pri tejto značke mohli zvyknúť.

Zdroj: breitling.com

Ich cena sa vyšplhala na 6 600 dolárov.

Zdroj: Breitling