Prichádzajú inteligentné hodinky Tag Heuer tretej generácie

Dizajn stále nasleduje vzhľad tradičných hodiniek, korunka je otočná a aj tlačidlá dostali funkcie.

Tretia generácia hodiniek Tag Heuer Connected Watch opäť získala výrazný mužský vzhľad, ktorý sa im celkom hodí. Mnoho ľudí si nekúpilo inteligentné hodinky, pretože sú vzdialené  klasickým hodinkám. Model T H je k dispozícii aj v 45 mm ultraľahkej titánovej verzii, v 86 gramovom puzdre z nehrdzavejúcej ocele, spolu s remienkom však vážia 179 gramov. Najkrajšia časť hodiniek, keramická luneta, sa inšpirovala modelom Carrera Chronograph.

Zdroj: TAG Heuer

​Masívny prístroj je dodávaný so 430 mAh batériou  s 20 hodinovou výdržou pri športových aktivitách, pri stabilnom používaní  GPS sa oplatí počítať s tretinou výdrže. Samotné príslušenstvo je založené na súprave Qualcomm Snapdragon Wear 3100 a okrem GPS konečne získal aj monitor srdcového rytmu, samozrejme, gyroskop, akcelerometer a NFC.

Zdroj: TAG Heuer

​OLED 1,39-palcový zafírový dotykový displej má rozlíšenie 454 x 454 pixelov, čo zaručuje pomerne vysokú hustotu 326 ppi pixelov. Má tiež imitáciu číselníka klasických modelov Tag Heuer. Základný model s oceľovým puzdrom, čiernou keramikou alebo oceľovou lunetou potiahnutou PVD povlakom, s lacnejším gumovým remienkom stojí 1 700 eur, s oceľovým remienkom si pripočítajte 150 eur.

Titánový top model s čiernym gumovým remienkom vás vyjde 2 300 eur, čo rozhodne nie je málo. Tu však neplatíte za znalosti a prácu, ale samotnú značku Tag Heuer, spracovanie a kvalitu.

Zdroj: YouTube