Telefón Tesla Cybertruck nemá nič spoločné s Teslou ani s Apple.

Niet sa prečo čudovať, keď spoločnosť Tesla's Cybertruck otriasla svetom automobilového dizajnu, že sa objaví v luxusnom svete dizajnu telefón inšpirovaný Cybertruckom.

V každom prípade zbytočne drahý Cyberphone, ktorý je prakticky iba prebalením Apple iPhone 11 Pro, opäť zostrojila ruská spoločnosť pre všetkých márnotratníkov Caviar. Je známa tým, že obalov telefónov pridáva mechanické zlaté hodinky, zdobí ich platinou, zlatou, diamantmi a prípadne Putinovými a Trumpovými bustami a potom ich predáva za brutálne ceny na ruskom a ázijskom trhu. Napríklad cena tohto modelu je 15 860 dolárov.

Zdroj: Caviar

​Kovový kryt na prednej strane telefónu sa dá sklopiť a dá sa použiť ako opora, ale najviac chráni jeho displej. Zadná strana je tiež potiahnutá titánovými prvkami s drsnými hranami a geometrickými tvarmi, ktoré vzdávajú hold poprednej koncepcii spoločnosti Tesla a koncepcii 80. rokov. Zaujímavé. Žiadne jemne zaoblené hrany alebo štíhlosť, len brutálne navrhnutý dizajn a titán a sklo, ktoré vyžarujú surový, jedinečný vzhľad.

Zdroj: YouTube