Milánske štúdio predstavilo motorový čln inšpirovaný Lamborghini

Officina Armare predstavila luxusné plavidlo hodné športového automobilu. Nie je jednoduchým motorovým člnom, ale skôr životným štýlom.

Prinajmenšom to tvrdí dizajnérske štúdio na svojej webovej stránke. Officina Armare je dizajnérske štúdio novej generácie z Milána založené v roku 2017, ktoré ponúka na mieru prispôsobené služby v oblasti lodnej dopravy.

Ich najnovším projektom je motorový čln Lamborghini A43, ktorý má maximálnu rýchlosť viac ako 80 uzlov alebo 150 km / h a cestovnú rýchlosť 50 uzlov. Výnimočná sila pochádza z dvoch motorov Mercury s výkonom 540 konských síl.

Zdroj: Officina Armare
​Vysoký výkon, ľahká štruktúra karbónových vlákien, športový, agresívny exteriér a modrá farba sú tiež typické pre gény Lamborghini, ktoré má A43.

Aj funkčné detaily pripomínajú talianske luxusné športové vozidlá, ako napríklad bočné vetracie otvory pri motore.

​​Samozrejme, nebolo by to úplné bez pohodlného strávenia niekoľkých dní na palube. Návrhári nezabudli ani na to a vo vnútri lode sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchyňa s príslušenstvom, ako mikrovlnná rúra, ďalej klimatizácia, chladnička a kávovar, rozkladacia pohovka pre štyri osoby a jedálenský stôl.

Aj keď v súčasnosti ide len koncept, plány sa zrealizujú v prípade záujmu solventného zákazníka. Takže ak ste pripravení na podobnú zmenu životného štýlu, môžete sa skontaktovať so spoločnosťou.

Pozrite si galériu