Tiger na vôdzke a luxusné športiaky? Pozrite, ako žije zlatá mládež v Dubaji

Piesok, slnko a neskutočné bohatstvo - to si pri vyslovení mena Dubaj predstaví väčšina ľudí. Mladí potomkovia miliardárov sa topia v luxuse a svojím životným štýlom sa neboja chváliť na sociálnych sieťach. Odborníci ale varujú: život v luxuse nenahradí nedostatok pozornosti zo strany zamestnaných rodičov. Pohľad na život v opojení luxusu ale, zdá sa, mnohých fascinuje.

Na trochu bizarnom instagramovom profile Rich Kids of Dubai narazíte naozaj na všeličo. Zbohatlíci žijúci v tropickom raji tam jeden deň pridávajú fotku, ako vo vlastnom tryskáči fajčia zo zlatej vodnej fajky, inokedy vojdú v najdrahšom pretekárskom aute do húfu tiav alebo sa len tak mimochodom prechádzajú s tigrom na vôdzke.

Deti ropných magnátov a šéfov nadnárodných korporácií si môžu za peniaze kúpiť čokoľvek a rady to tiež dávajú najavo. Luxusné jachty, obrovské sídla, vlastný heliport, iPhone posiaty zlatom a drahokamami, najdrahšie kabelky od Diora alebo obrovská miestnosť na topánky farebne zladená s obuvou, to je len stručný zoznam vecí, ktorými sa zlatá mládež na Instagrame pochválila.

Zdá sa, že človeku môžu peniaze splniť aj tie najdivokejšie sny, pokiaľ sa teda vedia narodiť do tej správnej rodiny.

Pozrite si galériu

Pracháč si kúpil "hračku" za miliardy: Na jachte má bazén, plážový klub aj dva helipady

Americký miliardár a majiteľ futbalového klubu Cowboys Jerry Jones (76) si hovie v luxuse. Teraz si kúpil novú hračku. Tou je takmer 110 metrov dlhá jachta, ktorej nechýba vybavenie, ako dve pristávacie plochy pre vrtuľník, obrovská garáž alebo sauna a bazén. Prepychová loď sa volá po Jonesovej manželke Eugenii (74).

Zdroj: CNC