Paris Hilton klamala! Je single a dvojmiliónový zásnubný prsteň bol podfuk

Šperk s dvadsaťkarátovým diamantom absolvoval zložitú cestu.

Paris Hilton sa priznala - oslnivý zásnubný diamantový prsteň, ktorým sa pýšila od januára, bol v skutočnosti reklamná kampaň.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton),

Herec Chris Zylka si pred bohatú dedičku pokľakol na lyžovačke, aby jej položil veľkú otázku. V malej škatuli mal pre ňu prichystaný prsteň za 2 milióny dolárov. Odvtedy sa Hilton so svojím snúbencom rozišla, ale prsteň mu nevrátila. Vtedy vyšlo najavo, že Zylka nemá na klenot nárok, pretože zaň nezaplatil ani cent.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ladies of The Chyna’Pink Show (@thechynapinkshow),

Dokonca ani nevesta: prsteň so štyri mesiace brúseným dvadsaťkarátovým diamantom dostala Paris zdarma od jedného klenotníka, aby na sociálnych sieťach propagovala jeho výrobcu. Podľa 37-ročnej celebrity s veľkým mediálnym dosahom to bol pre klenotníka čistý zisk, keďže mu takto ušetrila na reklame niekoľko miliónov. Samozrejme, nemá v najmenšom úmysle výrobcovi prsteň vrátiť:

"Je môj. Dostala som ho do daru, ale nie od Chrisa."

Jeho cenu si už vraj odpracovala – v sociálnych médiách sa prsteň objavil mnohokrát. Ak by si Zylka či klenotník na prsteň predsa robili nárok, s najväčšou pravdepodobnosťou sa celá záležitosť ocitne na súde.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton),

V Kanade objavili najväčší surový diamant Severnej Ameriky

Diamant bude predávaný v brúsenej podobe.

Zdroj: TMZ