Snobský rozmar či luxus? Apple Watch za milión dolárov

Je vecou vkusu, či sa niekomu oplatí za Apple Watch 4 zaplatiť 460 eur, ale nad touto cenou sa ešte v danom prípade dá prižmúriť oko. Úplne odlišná je situácia, ak si za neho pýtajú milión dolárov.

Milión dolárov je úplný extrém, ale ak vychádzame z toho, že základná verzia inteligentných hodiniek inovovaných spoločnosťou Brikk stojí od 29 tisíc dolárov, miliónové hodinky postrádajú akúkoľvek logiku.

A predsa je to tak. Za túto sumu získate 18-karátové zlaté puzdro a remienok z krokodílej kože. A to je zhruba všetko. Displej a samotné hodinky sa v ničom inom nelíšia.

Zdroj: Brikk

​Ak túžite po zlatom remienku, môžete si priplatiť slabých 30 tisíc dolárov navyše a túto sumu ešte navýšiť po milión dolárov použitím rôznych drahokamov. Teda v prípade, ak nemáte do čoho rozumnejšie investovať.

Otázne je, čo v prípade, ak o dva-tri roky bude táto verzia len úsmevnou pripomienkou toho, ako sa tieto hodinky s obrovským množstvom zlata a drahokamov vyvíjali...

Tento luxusný kryt na iPhone stojí viac ako samotný telefón

Hlavná funkcia krytu na telefón je, aby chránila mobilný telefón pred nárazmi, ale kryty Alter Ego za dvetisíc dolárov sú skôr prestížnou záležitosťou.

Zdroj: Brikk