Spoločnosť Simpson Marine už predala prvú loď Sanlorenzo 44Alloy. Ak vám to nestačí, máme dobrú správu: pripravuje sa nová vlajková loď.

Nový model Sanlorenzo 44Alloy nahradzujúci superjachtu Sanlorenzo 40Alloy, je väčší ako jeho predchodca: ako už názov naznačuje, je 44 metrov dlhý a 9 metrov široký. Super jachta môže brázdiť vlny rýchlosťou 23 uzlov.

Jachta je vyrobená z hliníka v továrni nachádzajúcej sa v talianskom meste La Spezia. Prvý exemplár bude dodaný v budúcom roku, ale už počas oficiálneho uvedenia na trh sa ju podarilo predať do Ázie.

Interiérový a exteriérový dizajn jachty bol navrhnutý spoločnosťou Zuccon Internation Project, ktorá niekoľkokrát spolupracovala so spoločnosťou Sanlorenzo. Jachta sa vyznačuje čistými športovými líniami.

Na hornej palube poskytne relax luxusný sky lounge, kým v hlavnej kabíne je postavená galéria.

Jachta sa bude predávať v niekoľkých verziách s menšími úpravami, berúc do úvahy špeciálne požiadavky kupujúcich. V posledných dvoch rokoch spoločnosť predala desať superjácht a teraz sa pripravuje na výrobu novej vlajkovej lode 64Steel.

Takto vyzerá štýlová elektrická Jachta

Ak povieme, že ide o solárne poháňanú loď, väčšina z vás si pravdepodobne predstaví veľkú, trblietavú placku s miniatúrnou kabínou uprostred. Elektrická jachta SolarImpact je dokonalým príkladom toho, že aj čisto solárne poháňané plavidlo môže byť štýlové.