Bývalá trafostanica prešla poriadnou prestavbou: Dnes je z nej luxusný hotel

Takmer 50 rokov fungovala táto budova z roku 1963 v Kodani ako transformačná stanica. Nedávno prešla poriadnou rekonštrukciou a dnes by ste ju ani nespoznali. Niet divu, je z nej päťhviezdičkový hotel. Klobúk dole.

Pri vchode sa nachádza vyvýšený lobby bar, ktorý zvýrazňuje priemyselnú minulosť stavby spolu s betónovými stenami a pôvodnými terasovými schodmi. Detaily minulej doby sa spájajú s modernými škandinávskymi architektonickými prvkami, takže päťhviezdičkový hotel v srdci Dánska spĺňa všetky potreby svojich hostí.

Na prízemí sú tiež k dispozícii salónik a reštaurácia, ktorá ponúka škandinávsku gastronómiu. Izby sú rôzne od štandardných až po penthouse apartmán - každá s individuálne navrhnutými posteľami, vlastným balkónom, mramorovými kúpeľňami a mini all-inclusive barom. Ak si chcete rezervovať izbu, tak to môžete urobiť tu.

Pozrite si galériu

Muž premenil 700 rokov starú jaskyňu z pieskovca na luxusný dom

Radi by ste si skúsili žiť v jaskyni, aby ste sa zároveň ale nemuseli vzdať komfortu? Šancu máte napríklad v originálnom bývaní Rockhouse Retreat vo Veľkej Británii.