Neviete si nájsť prácu? Máme pre vás džob snov na luxusných superlodiach známeho miliardára

Svetoznámy miliardár sa už pustil do milióna vecí, teraz by rád dobyl svet morí. A vy mu s tým môžete pomôcť.

​Richard Branson - miliardár, ktorý je známy odstrihávaním viazaniek, predstavil v máji najnovšie plány pre známu jachtársku spoločnosť Virgin Voyages, ktorá podniká v oblasti cestovného ruchu. Podnikateľ plánuje do roku 2020 vytvoriť tri obrovské vodné monštrá. Každé v hodnote 2 a pol miliardy dolárov.

Na nových superlodiach očakáva predovšetkým mládež, ktorá doposiaľ nemala skúsenosti s plavbou na zaoceánskych plavidlách.
Zdroj: Virgin Voyages

​​Podľa Bransona, tri zázračné lode zmenia od základu podstatu oceánskych výletov a to vrátane komfortu a systému navigácie.

Jedna vec je istá: vychutnať si môžete pobrežné plavby na veľkolepých plavidlách plných najmodernejších vychytávok a telocviční, bazénov, luxusných kajút, spoločenských priestorov a wellness centier, ktoré majú pasažierom pomôcť relaxovať.

Zdroj: Virgin Voyages

​​Môžeme očakávať priateľskú náladu, aj keď v niektorých prípadoch sú zavedené na palube prísne bezpečnostné predpisy. Spoločnosť Virgin Voyages, dbá v plnej miere na trvalú udržateľnosť a ochranu životného prostredia, na čiernej listine sa nachádzajú jednorazové plastové príbory, slamky, tašky, obaly potravín a fľašky nápojov.

Zdroj: Virgin Voyages

​​Šesťdesiatosemročný podnikateľ, ktorý sa plaví už desaťročia, predstavil nedávno prvú loď svojej morskej rodiny a oznámil, že začne prijímať pracovníkov v prvých mesiacoch roku 2019. Keďže tendenciu brázdiť moria majú predovšetkým muži, spustil program rovnosti príležitostí: na svojich palubách chce vidieť viac žien pri riadení lodí a vo vedúcich pozíciách.

Multimiliardár Richard Branson Multimiliardár Richard Branson Zdroj: Getty Images

​​Tie sa rozhodne nebudú mať dôvod sťažovať, pretože súčasné zamestnankyne Bransonovho tímu svoju prácu milujú. Úlohy sú rôzne: nemajú dva identické dni a užívajú veľa výhod, pomoci a odmien. Nedávno, napríklad, na počesť stovky prijatých zamestnancov, sa všetci stretli v kaviarni s vynikajúcimi šiškami a luxusnou kávou.

Máme pre vás dobrú správu: dá sa do tohto tímu dostať.

V súčasnosti hľadajú ľudí predovšetkým na suchozemské pozície. Konkrétne umeleckého vedúceho, komorníkov, produktového manažéra a interiérového dizajnéra. Svoje životopisy môžete zasielať na túto webovú stránku, kde získate všetky ďalšie dôležité informácie.

Prvá plavba povedie z Miami do Karibského mora.

Ak milujete whisky a cestovanie, tento džob snov je pre vás

Spoločnosť Grant's robí celkom zaujímavé výberové konanie, aby našla svojho ambasádora.