Luxus, ktorý si môžete prenajať za 35 tisíc libier týždenne

Regents Park v Londýne je štvrť, ktorá je považovaná za vrchol luxusu. Dôkazom je aj dom, ktorý si môžete prenajať ktokoľvek, kto má 35 000 libier na týždeň.

Regents Park v britskom Londýne je vychýrená adresa. Snúbi sa s luxusom a bohatstvom. Niet sa teda, čo čudovať, že prenajať si na tejto adrese dom nie je lacná záležitosť. Za týždeň sa dá prenajať za 35 000 libier, čo je 152 200 libier na mesiac. Čiastka, z ktorej sa bežným ľuďom zakrúti hlava. Veď aj na Londýn je to veľa, viac ako 90-násobok priemerného mesačného nájmu, ktorý sa dvojposteľovú nehnuteľnosť pohybuje okolo 1 686 libier na mesiac.

Luxusnému domu dominuje zlatá, sivá a čierna farba. Obývačka je zariadená zamatovými pohovkami, trblietavým lustrom a nechýba ani krb na príjemné posedenie. Kuchyňa je elegantná, priestranná a moderná. Spálňa môže konkurovať izbám v päťhviezdičkových hoteloch. Celý dom je svetlý vďaka vysokým stropom a veľkým oknám. Na prízemí je dokonca telocvičňa. K domu patrí aj priestranná záhrada, v ktorej je samostatný menší dvojizbový domček. Ten môže slúžiť ako ubytovanie pre zamestnancov alebo hostí.

Pozrite si galériu

Hotel Martinez v Cannes: Luxus hodný celebrít

Hotel Martinez sa stal súčasťou každoročného filmového festivalu v Cannes a ani tento rok nebude výnimkou. Opäť v ňom budú bývať tie najznámejšie mená zo sveta šoubiznisu. Pozrite sa, aký luxus si doprajú.