Pozrite sa, akú luxusnú reštauráciu spravili z lietadla

Jedlo, ktoré pasažierom ponúkajú počas letov, nepatrí práve k tým najslávnejším, toto lietadlo vám ale ihneď zmení váš názor. Presvedčte sa, ako sa dá vyčarovať luxusná reštaurácia z Boeingu 737

​Dokázali to v centre Kuala Lumpur, vo vychýrenej štvrti Bukit Bintang, kde sa pred niekoľkými dňami otvorila špeciálna reštaurácia s názvom Plane in the City. Tento Boeing 737 síce už nikdy nevzlietne, ale vaše chuťové kanáliky vás pozvú na neobvyklý výlet.

Obrázky môžete posúvať šípkou vpravo.

V lietadle si môžete vyberať spomedzi troch chodov. Závisí od hrúbky vašej peňaženky, ktorú kategóriu chcete vyskúšať. Môžete si vyberať z turistickej, biznis alebo prvej triedy.

Prvá trieda stojí 999 malajzijských ringgitov (200 eur), biznis 399 (80 eur) a turistická 199 (40 eur). Balík s prvou triedou obsahuje aj 5-hviezdičkový pobyt v hoteli Le Meridien a hotelový šéfkuchár je zároveň autorom projektu.

Najlepšie je, že tu môžete robiť veci, ktoré sú inak v lietadle zakázané. Môžete napríklad vstúpiť do kokpitu pilotov a spraviť si na jednom zo sedadiel selfie, alebo sa môžete poprechádzať po krídle lietadla.

Britská dizajnérka luxusných interiérov si na mušku vzala lietadlo: Vytvorila lietajúci kaštieľ

Asi málokoho prekvapí, že panovnícka rodina z Blízkeho východu neľutuje žiadne peniaze za maximálny luxus a komfort. Aj napriek tomu je interiér súkromného lietadla A340 navrhnutý Britkou Celiou Sawyer úchvatný.