Legendárne topánky Michaela Jacksona sú na predaj

Legendárny kráľ popu, ktorý umrel v roku 2009 by mal tento rok v auguste 60 rokov. Je množstvo vecí, ktoré sa vám pri jeho mene vynoria v pamäti a určite sa medzi nimi nachádzajú aj topánky, v ktorých robil legendárny moonwalk.

Do 26. mája sa chystá GWS Auctions vydražiť viacero osobných vecí Michaela Jacksona. Jednými z najzaujímavejších je tento pár topánok, v ktorých svetoznámy spevák predstavil svoj legendárny moonwalk.

Zdroj: Twitter

Slávny okamih sa odohral v roku 1983 pri príležitosti 25. výročia vzniku vydavateľstva Motown v Pasadena Civic Auditoriu, kde kráľ popu predstavil svoju skladbu Billie Jean.

Jeho topánky sú minimálne natoľko legendárne ako samotná produkcia, takže ak nemáte do čoho aktuálne zainvestovať, máte jedinečnú šancu získať ich. Okrem nich sa v dražbe ocitne aj jeho červený kardigán od Diora a motorkárska prilba zdobená krištáľmi Swarovski Lochrosen.  

Pozrite si galériu

Pozor! Jeden z neobyčajných pretekárskych motocyklov je na predaj

Ak ste ešte nepočuli o F.B. Mondial, nemáte sa za čo hanbiť. Tento pretekársky motocykel zažil svoju zlatú éru pred šesťdesiatimi rokmi a v tom čase bol takmer neporaziteľný.