Jedna noc v tejto vile pod vodou na Maldivách vás vyjde 50 tisíc dolárov

Reštauráciu pod vodou sme si už ukázali, teraz si pozrieme niečo iné. Conrad Maldives Rangali Island sa pripravuje na úplne nový typ investície - oznámili výstavbu podmorskej vily.

​Rezidencia bude fungovať pod názvom "Muraka", čo v miestnom jazyku znamená koraly. Plánuje návštevníkom poskytnúť jedinečný zážitok, pretože môžu spať v hĺbke päť metrov pod hladinou mora. To je dôvod, prečo musíte siahnuť hlbšie do vrecka, keďže jedna noc stojí 50 tisíc dolárov.

​​Samozrejme, náklady na stavbu takejto vily sú dosť vysoké. Investičné náklady predstavujú 15 miliónov dolárov. Pokiaľ ide o použitie materiálov, dvojpodlažná budova pozostáva zo zmesi ocele, betónu a akrylátu a dokáže ubytovať až deväť hostí.

Pozrite si galériu

Na hornej úrovni (nad hladinou mora) sú dve spálne, dve kúpeľne, telocvičňa, spálňa, obývacia izba, kuchyňa, bar a jedáleň. Nižšie, s nádherným výhľadom na ruch podmorského sveta, nájdete obrovskú spálňu, obývaciu izbu a kúpeľňu.

Hotel pod morskou hladinou? V Dubaji nie je nič nemožné

Nielen pre všetkých fanúšikov vodného sveta sa už čoskoro postaví najfenomenálnejší hotel sveta pod morskou hladinou - Water Discus Underwater v Dubaji. Táto veľkolepá stavba bude postavená systémom niekoľkých diskov, z ktorých niektoré budú aj pod vodou.

Zdroj: Conrad Hotels