Zabudnite na jachty: Kúpte si plávajúci penthouse

Či začali plávajúce domy rásť, ako panická reakcia na zvyšovanie hladín morí spôsobené globálnym otepľovaním, nevieme. Vieme len, že ich milujeme.

​Rev House je skutočnou špičkou medzi plávajúcimi domami. Vyrábajú v maximálnej miere prispôsobiteľné obytné domy, ktoré spĺňajú všetky nároky spojené s luxusným bývaním.

O dome všetko prezradí fotografia, na ktorej otvára dvere kabrioletu chlapík s Dom Perignonom v ruke, blondíne s kabelkou Loiuis Vuitton. Sú určené bohatej mládeži, ktorá miluje luxus na vode, aby v nich mohli cez víkendy usporadúvať nekonečné párty.

Zdroj: Rev House

​​Okamžite by sme sa nasťahovali do tejto plávajúcej lode so saunami, vírivkami, podlahovým vykurovaním, veľkým šatníkom, krbom, podvodným osvetlením, solárnymi panelmi a kanalizačným systémom.

Nielen cieľová skupina, aj konštruktéri musia byť milovníci lodí, keďže v prípade akéhokoľvek problému dávajú lodi až 20-ročnú záruku.

V plávajúcich apartmánoch s takmer 100 metrami štvorcovými je všetko automatické, sofistikované, moderné, strešná terasa je luxusná a zďaleka najkrajšia z tohto typu domov, aké sme mali možnosť vidieť.

Pozrite si galériu

Nový hit medzi boháčmi: Motorový ostrov, s ktorým môžete plávať kam chcete

Zabudnite na stometrové superjachty. Miliardári si teraz začali zaobstarávať modernejšie hračky. Rakúska firma Migaloo dodáva plávajúce ostrovy so všetkou možnou vybavenosťou.