Aston Martin ukázal luxusný obytný komplex na nových vizualizáciách

Zoznámte sa s jeho najlepšími rezidenčnými projektmi.

​Aston Martin je už viac ako storočie synonymom excelentnosti v oblasti dizajnu automobilov a tiež jednou z najznámejších značiek na svete. S každým návrhom dizajnu sa vyhrajú do detailov a následne ho vyrábajú na mieru. Hoci ide primárne o automobilovú spoločnosť, v súčasnosti rozšírila svoje podnikanie aj na trh s nehnuteľnosťami.

V tejto oblasti debutovala minulý rok na jeseň, kedy položila základný kameň nového obytného komplexu v centre Miami. Prví majitelia luxusných nehnuteľností by sa mohli do svojich príbytkov nasťahovať už v roku 2021. Kým sa tak ale stane, potešte sa aspoň digitálnymi vizualizáciami, ktoré Aston Martin predstavil.

Propagačný materiál, ktorý prezentuje obytný komplex Aston Martin Residences, uvádza:

"Čerstvo zverejnené vizualizácie zobrazujú spoločné priestory obytného komplexu, ktorým dominujú okná siahajúce od podlahy až po strop. Ponúkajú dokonalý výhľad na okolitú vodnú plochu. Medzi ďalšie prvky interiéru patria napríklad minimalistické schodiská, ktoré spájajú jednotlivé poschodia, ale aj svietidlá s netradičným dizajnom.

Aj steny posilňovne sú kompletne presklené a obyvatelia komplexu tak môžu zveľaďovať svoju fyzickú kondíciu pri dych vyrážajúcom výhľade. Vstupná hala a spoločné priestory budovy sú zariadené nábytkom v neutrálnych farebných odtieňoch, čo vytvorí prívetivú atmosféru."

Pozrite si galériu

Aston Martin stavia luxusný mrakodrap: Lacný rozhodne nebude

V centre Miami vyrastie 66-podlažný vežiak. Priestor na nehnuteľnosť nazvanú Aston Martin Residences odkúpila argentínska rodina Cotovcov za 125 miliónov dolárov už pred dvomi rokmi, aby sa vzápätí spojila so spoločnosťou Aston Martin.