Rozhodne nebudete sklamaní, keď zbadáte McGregorov cestný bicykel

Aj keď v poslednej dobe o ňom počúvame len v súvislosti so škandálmi, írsky bojovník sa nedostal na vrchol len vďaka svojim veľkým ústam. Je zrejmé, že na sebe tvrdo makal a ťažko trénoval. Málokto ale vie, že cyklistika je neoddeliteľnou súčasťou jeho života.

Conor McGregor sa stal jednoznačne kráľom UFC, keď dokázal vyhrať titul v dvoch váhových kategóriách. Samozrejme, odvtedy už pretieklo veľa vody Dunajom a jeho fanúšikovia celkom oprávnene žiadajú, aby opäť predviedol svoje kvality. Kedy sa tak stane zatiaľ nevedno, ale kým budeme čakať, môžeme si pozrieť, ako vyzerá jeho bicykel.

Cyklistika je dôležitou súčasťou Conorových tréningov, takže bola otázka času, kedy mu vyrobia bicykel priamo na mieru. Vďaka FiftyOne vznikol tento nádherný exemplár s uhlíkovými vláknami, ktorý dokonale odráža osobnosť a jedinečný štýl írskeho bojovníka.

Na čiernom podklade skvelo vyzerajú nápisy Mcgregor a Notorious, niektoré zvýraznené zlatou farbou. A nesmú chýbať ani farby írskej vlajky, ktoré sú tiež úzko späté s Conorovou osobnosťou. Pekná ručná práca z Dublinu.

Pozrite si galériu

Conor McGregor rozbieha obchod s vlastnou whisky

Conor Mcgregor sa netají tým, že ho prehra po víkendovom zápase s Floydom Mayweatherom vôbec nezlomila. Hovoril o tom aj na tlačovej konferencii na druhý deň.