Viete, koľko stojí výmena oleja v Mayweatherovom Bugatti?

Nepovieme vám isto žiadnu novinku, ak vyhlásime, že údržba motorového vozidla niečo stojí. A to aj úplne obyčajného, nieto luxusného.

Toho si je určite vedomý aj Floyd Mayweather, lenže on si počas svojej kariéry nazhromaždil už toľko peňazí, že mu to môže byť úplne jedno.

TMZ Sports sa porozprával s človekom, ktorý má na starosti auto známeho boxera, keďže on má ľudí na všetko. Každopádne, Obi Okeke (čiže Dr. Bugatti) prezradil, koľko stojí výmena oleja v Mayweatherovom Bugatti Grand Sport Covertible za približne 3,3 miliónov dolárov.  

„Bugatti práve prechádza väčším servisom. Chápeš, pneumatiky za 35 tisíc dolárov, výmena oleja za 25 tisíc dolárov.

Aby bolo jasné, nejde o obyčajné pneumatiky, tieto mu priviezli z Francúzska, každopádne zaujímavé je, že ich musia meniť o tri roky, aj napriek tomu, že ich Floyd ledva používa. Keďže má množstvo podobných športiakov, dokonca aj Bugatti. A strieda ich pomerne často.​

„Samotný Floyd je na túto tému dosť citlivý. Ak si kúpi nové auto a prejazdí s ním 11-12 tisíc kilometrov, zbaví sa ho, lebo chce nové,“

prezradil TMZ Obi Okeke

Niet divu, že už v roku 2015 v jeho garáži parkovali luxusné vozidlá v hodnote 15 miliónov dolárov (za dve desaťročia si kúpil viac ako stovku áut). Odvtedy si na svoj účet pripísal slušnú sumu aj za zápas s McGregorom, takže mu na výmenu oleja niečo určite ostalo. Aj keby sme si za tú sumu mohli kúpiť nové auto.

Zdroj: TMZ