Exotická nehnuteľnosť na Havaji má všetko, po čom ste kedy túžili

V tomto dome nájdete naozaj všetko, čo luxusný pozemok na Havaji potrebuje. A ešte niečo navyše.

Statok Mamalahoa Estate vie lepšie, než všetci zainteresovaní, ako spraviť hlboký dojem na návštevníkov. Tí, ktorí chcú vojsť vstupnou bránou, musia najprv prekonať hustý háj s citrusovými a makadamiovými stromami a potom prejsť cez špeciálnu promenádu lemovanú vodou, s bujnou zeleňou a jazerom s vodopádom.

Kým teda vstúpite do domu, je vaša duša dokonale pripravená na túto exotickú atmosféru. Potom si môžete pozrieť bezchybné vnútorné priestory, ktoré ďalej umocňujú tento zážitok a zmocní sa vás pocit, že odtiaľ nikdy nebudete chcieť odísť. Vila s rozlohou 500 m² má okrem kuchyne, jedálne a priestrannej obývacej izby (na poschodí), ešte tri spálne a tri kúpeľne, pod ktorými sa nachádza vínna pivnica s 1600 fľaškami toho najlepšieho vína.

V záhrade pri jazere, sa nenachádza jeden, ale hneď dva bazény a vonkajšia sprcha. Vedľa exotických ovocných stromov nájdete štýlový tenisový kurt. Samozrejmosťou je trojpodlažná garáž. Viac by sme ku šťastiu ani nepotrebovali. Škoda, že nemáme poruke 14,5 miliónov dolárov.

Pozrite si galériu

Zdroj: Christie's