Komfortný spánok v oblakoch: Prvotriedne rozmaznávanie austrálskou leteckou spoločnosťou

Letecké spoločnosti prichádzajú s veľkolepými nápadmi, aby si udržali stálych a nalákali nových klientov platiacich nemalé sumy za prvú triedu. Aj spoločnosť Qantas prichádza s novinkou.

Austrálska letecká spoločnosť sa rozhodla, že zvýši komfort spánku svojich pasažierov. Odteraz si budú môcť pasažieri prvej triedy vyberať periny.

Nároční pasažieri si budú môcť vybrať spomedzi luxusných vankúšov spoločnosti Sheridan: Ultimate Comfort, Memory Foam a Feather and Down. Ich cena sa bežne pohybuje okolo 300 dolárov.

Pasažieri budú mať tiež k dispozícii matrac s pamäťovou penou, posteľnú bielizeň zo stopercentnej bavlny a jemný vankúš pod krk.

Pozrite si galériu

​Aj o bábätká bude kráľovsky postarané. Deti do dvoch rokov dostanú špeciálnu prikrývku značky Sheridan zo stopercentnej bavlny. Detská prikrývka spĺňa najvyššie štandardy medzinárodných bezpečnostných noriem a za bezpečnú ju označila aj spoločnosť Red Nose.

"Náš dizajnérsky tím našiel sortiment posteľnej bielizne a doplnkov, ktorý dokonale vyhovuje luxusu prvotriednych služieb spoločnosti Qantas. Tiež sme vytvorili nádherne mäkkú detskú prikrývku, aby sme zabezpečili najvyšší komfort pre najmladších pasažierov na palube," uviedol Paul Gould generálny riaditeľ Sheridan’s Group.

"Sme hrdí, že spolupracujeme s ďalšou ikonickou austrálskou značkou, ktorá je rovnaká zanietená pre dokonalosť ako my," dodal.

Komfortné novinky sú k dispozícii na letoch A380 z Londýna, Dubaja, Los Angeles a Dallas Fort Worth od začiatku októbra.