Keď sa luxus skĺbi s rýchlosťou: Pagani Huayra Tempesta s interiérom od Hermès

Manny Khoshbin sa na nedostatok financií rozhodne sťažovať nemôže. Ako 14-ročný prišiel do Spojených štátov prakticky bez haliera a jeho životný príbeh je skutočným americkým snom.

Svoj prvý biznis odštartoval v roku 1989, ešte ako 18-ročný študent gymnázia. V 90. rokoch začal obchodovať s nehnuteľnosťami, čo mu vynieslo slušný balík.

Ako všetci muži, aj on je veľkým milovníkom automobilov a v jeho zbierke nájdete naozaj luxusné kúsky. V garáži má zaparkované Porsche 918 Spyder, McLaren P1, viacero Bugatti Veyronov, Porsche Carrera GT a nedávno si zaobstaral žihadlo Pagani Huayra. A nie hocijaké.

Zdroj: Motorward

​V skutočnosti je každé Pagani Huayra unikátne, ale Manny Khoshbin sa môže pochváliť naozaj špeciálnym kúskom. Vyrobili pre neho verziu Tempesta, ktorá disponuje špeciálnou aerodynamikou, odpružením a trochu väčšími kolesami.

Zdroj: Motorward

​Ale to nie je nič v porovnaní s tým, že na požiadanie magnáta s nehnuteľnosťami, sa do výroby vložila aj spoločnosť Hermès.

Zdroj: Motorward

​Francúzska luxusná značka mu navrhla sedadlá a špeciálne cestovné tašky prispôsobené dizajnu vozidla. A aby ostal pokoj v rodine, aj manželka Mannyho Khoshbina dostala špeciálne navrhnutú kabelku Birkin.

Zdroj: Motorward