Arnold Schwarzenegger prevetral svoj Bugatti Veyron

Herec a politik v jednom disponuje naozaj veľkolepým vozovým parkom. Jedným z jeho klenotov je aj Bugatti Veyron, ktorý ho vyšiel na viac než dva milióny dolárov. Pozrite si ho v plnej paráde!

Arnold Schwarzenegger je známym milovníkom luxusných áut. Dôkazom toho je aj jeho autopark, v ktorom sa nachádza zopár skutočne drahých modelov, ako napríklad Porsche (tých má aj viac), Hummer, Bentley, Mercedes a mnoho ďalších.

Jedným z jeho favoritov je však aj vyše dvojmiliónový Bugatti Veyron, v ktorom bol nedávno odfotený v kalifornskej Santa Monice predtým, než so svojou priateľkou Heather Milligan spolu odišli. Arnie má proste okrem áut vkus aj na ženy. S Heather tvoria pár už 20 mesiacov a trochu ju povozil po Beverly Hills.

Čo sa týka auta - je doslova predátorom na cestách a dosahuje maximálnu rýchlosť až 400km/h. Nečudo preto, že sa jeho cena vyšplhala tak vysoko. Obuté má pneumatiky Michellin, ktoré boli kvôli bezpečnosti, vyrobené špeciálne pre tieto typy vozidiel.

Zdroj: isifa
Zdroj: isifa

Ako to vyzerá, keď vám prinesú nový Bugatti Veyron domov, sa dozviete v článku: VIDEO: Chcete si kúpiť Bugatti Veyron? Takto vám ho doručia

Zdroj: isifa