Niektorí ľudia sú si vo svojej vlastnej koži neistí. Bežne druhých súdime, či už oblečených alebo nahých. U žien sa ich kvality súdia oveľa výraznejšie. Zostať v kondícii a správne jesť nie je ľahké, ak máte bežné zamestnanie.

Bežní ľudia teda robia to najlepšie, čo vedia. A pritom sa niektorí pri vyzliekaní cítia ďaleko uvoľnenejšie, než ostatní. Ale herečky spadajú do úplne inej kategórie. Sú neustále sledované objektívmi a hodnotené nielen sami sebou a ľuďmi, s ktorými prichádzajú každodenne do styku, ale aj miliónmi divákov, ktorí sledujú ich výkony. Vysporiadať sa s neustálym tlakom zo strany pozorovateľov musí byť náročné.

Pod drobnohľadom

Dobrou správou pre úspešné herečky je však to, že tréning všeobecne spadá pod ich každodenné pracovné povinnosti. Majú prístup k lepším potravinám a kuchárom, čo udržuje ich postavy v kondícii. Tým sa však nevymania hľadáčikom kamier a fotoaparátov. Fanúšikovia a fotografi celebrít neustále naháňajú v snahe využiť každú jednu príležitosť na posúdenie ich váhy alebo štýlu obliekania.

Vyzliecť či nevyzliecť?

A tým sa dostávame ku vyzliekaniu sa pred kamerou. To predstavuje pre mnohých ľudí celkom inú úroveň nepohodlia. Naoko predstieraný sexuálny akt môže vyvolávať stres. Okolo vás sedí stovka ľudí, ktorí vás sledujú, ako sa vyzliekate a predstierate intimitu. A to isté sledujú potom milióny divákov. To isté platí aj pre herečky, ktoré sa z najrôznejších dôvodov musia vyzliecť počas filmu.

Niektoré z nich však majú vo svojich zmluvách klauzuly o "nevyzliekaní sa" pred kamerami a prípadné role odmietajú len z tohto dôvodu. Iné sú však otvorenejšie a vyzliekanie im vadí oveľa menej. Niektoré herečky dokonca pôsobia tak, ako keby si odhaľovanie svojho tela a svoje intímne stránky užívali. Tieto "premiantky" sú krásne a sexy.

Týchto dvanásť herečiek si užíva vyzliekanie donaha:

Pozrite si galériu

12 najobdarenejších herečiek, ktoré svojím poprsím dobyli Hollywood

Hollywood vie, po čom pasú mužské oči. Poďme si pozrieť, ktoré herečky sa môžu pýšiť najväčšími prednosťami.

Zdroj: The Richest