V letných horúčavách pred tvrdým tréningom len málokomu ulahodí horúca šálka kávy, aj keď jej účinok je nepopierateľný. Zoznámte sa s Black Hydro, jednou z najlepších minerálok s obsahom kofeínu.

Túto výnimočnú minerálku vyrába rovnaká spoločnosť ako svetoznámu kávu Black Insomnia. Určite tak majú skúsenosti na poli výroby nápojov s kofeínom. S ich novým produktom rozhodne zaplnia dieru na trhu, keďže dopyt po podobných nápojoch je stále veľký.

Samozrejme, aj doteraz ste mali možnosť konzumovať rôzne energetické nápoje, ale Black Hydro neobsahuje žiadny cukor, zbytočné kalórie a iné škodlivé chemikálie. Jednoducho vás nabije energiou, pričom sa postará aj o hydratáciu. A to nie je zanedbateľný fakt, vzhľadom na to, že mnohí nepijú dostatočné množstvo vody. S týmto nápojom môžete dokonca bojovať aj s opicou a váš deň bude hneď o niečo krajší.

Fľaša s obsahom 500ml obsahuje 100mg kofeínu. Ak teda potrebujete pred alebo počas tréningu trochu povzbudiť, môžete si nápoj objednať priamo od výrobcu.