Bose je známy výrobca slúchadiel a reproduktorov a teraz sa púšťa do zariadenia, ktoré pomôže zlepšiť kvalitu spánku tým, že odbúra okolitý zvuk. Na projekt zatiaľ láka cez crowdfundingový server Indiegogo, kde už vybral takmer pol milióna dolárov

Vzhľadom pripomínajú malé oddelené slúchadlá, hudbu si na nich ale neprehráte. Namiesto toho v nich počujete iba upokojujúce zvuky, ktoré majú spoločne s ďalšími prvkami odbúrať okolitý hluk ako chrápanie, dopravu či hlučných susedov. Cieľom je napomôcť kvalitnejšiemu spánku. Ráno vás štuple naopak prebudia zvukom priamo do ucha, nebudete tak rušiť nikoho ďalšieho.

Zdroj: Bose

​Nastavenia prebieha prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne. Slúchadlá sa podobne ako AirPods od Applu budú dodávať v krabičke, ktorá zároveň slúži na nabíjanie. Na jedno nabitie potom vydržia dve noci.

Zdroj: Bose

​O zariadenie je očividne veľký záujem, do konca kampane zostáva posledný deň a všetky zatiaľ dostupné kusy boli vypredané. Do bežného predaja by sa malo dostať neskôr v roku 2018 za cenu 249 dolárov.