Existuje celý rad dôvodov, prečo by si chcel niekto nainštalovať garáž Cardok na svojom pozemku. Áno, pre niektorých šťastlivcov, ktorí sú skrátka bohatí, je to zbytočné. Existujú však aj ľudia, žijúci v mestách, kde majú obmedzený priestor a nemajú možnosť postaviť si vlastnú garáž.

Takým prichádza na pomoc a poskytuje vynikajúce celoročné riešenie tohto problému spoločnosť Cardok.

Ideálne riešenie na zvyšujúce sa nároky

Dnes už nie je vôbec neobvyklé, ak má rodina dve autá. Ak má vaša príjazdová cesta k dispozícii priestor na parkovanie iba pre jedno, alebo je táto cesta príliš úzka, aby tam mohli parkovať dve vedľa seba, riešenie je poruke. Samozrejme sa tento priestor dá využiť aj na uskladnenie iných vecí ako áut. Sú to rôzne objemné predmety, športové vybavenie, ktoré jednoducho nezapadajú do bežného domu.

Starý nápad, nová realizácia

Myšlienka sa po prvýkrát objavila v roku 1920, ale až v roku 2004, ju jedna švajčiarska firma, so sídlom v Ženeve, preniesla do reality. V priebehu doby sa im podarilo vylepšiť hydraulický systém, ktorý je schopný zdvíhania 3 ton na každej plošine a celý proces trvá len 30 sekúnd. Systém je diaľkovo ovládaný z pohodlia vášho domova, alebo z auta, čiže je ideálny v zlom počasí. Ak sa rozhodnete pre túto garáž, celá stavba trvá približne 14 týždňov vrátane pozemných prác. 5 dní trvá samotná konštrukcia výťahu.

Garáže expandujú na nové trhy

Nápad sa od svojho vzniku osvedčil a stal veľmi populárnym. Spoločnosť Cardok sa momentálne rozširuje a hľadá nových agentov po celom svete. Systém podzemnej garáže už vlastnia klienti vo Veľkej Británii a veľkej časti Európy, dokonca v Austrálii. Spokojní sú aj napriek skutočnosti, že je pre neho nutné mať vybavené stavebné povolenie, pretože okrem iných výhod rieši aj problém, že netieni susedom na ich pozemok. Rovnako zvyšuje hodnotu nehnuteľností.

Pozrite si galériu

Zdroj: Cardok