Výrobca kávy ponúka prácu snov: Trom šťastlivcom dá 30 tisíc dolárov, aby cestovali po svete

Prácu snov ponúka výrobca kávy STōK Cold Brew Coffee, ktorý spadá pod nadnárodnú spoločnosť Danone. Fima hľadá troch záujemcov, ktorí by boli ochotní okamžite hodiť prácu za hlavu a začať si plniť svoje sny. Šťastlivci, ktorí prejdú výberovým konaním, dostanú plat vyše 30 tisíc dolárov. A ich jediná úloha? Cestovanie okolo sveta!

Americká spoločnosť cieli na jedincov, ktorí sú unavení zo svojho doterajšieho života, nebaví ich ich súčasná práva a radi by na istý čas odišli a videli kus seta. STōK Cold Brew Coffee preto vyhlásila výberové konanie, z ktorého vyjdú traja šťastlivci, ktorým zaplatí cestu kamkoľvek budú chcieť.

Výberové konanie nie je nič náročného. Záujemcovia majú do asi troch stoviek slov napísať, aké sú ich sny spojené s cestovaním. Navyše by mali mať vášeň pre fotografovanie a skúsenosti so sociálnymi sieťami. Tým, ktorí nadchnú výberovú komisiu natoľko, že prácu dostanú, firma dá vyše 30 tisíc dolárov na ich dvoj- až štvordňový pobyt, na ktorý musia odísť od októbra do polovice decembra.

"Naozaj. Na svet je toľko úžasných miest. Na čo čakáte?,"

píše firma v inzeráte. Záujemcovia si ani nemusia robiť starosti s formuláciou svojej prihlášky. Na stránkach firmy nájdu vzor.

Zdroj: CNC