V tomto gréckom hoteli môžete takmer preplávať z jedného apartmánu do druhého

Grécky hotel plní naše detské sny. Môžete skočiť do bazénu priamo z balkóna vášho súkromného apartmánu.

Na severovýchodnom pobreží čoraz populárnejšieho gréckeho ostrova Zakynthos postavili na štyroch tisíc metroch štvorcových luxusný hotel, uprostred ktorého sa nachádzajú bazény v tvare jazera.

Hotel Olea čaká svojich hostí na krásnom svahu v upokojujúcom prostredí.
Zdroj: Olea Hotel

​Budova ukrýva množstvo zaujímavostí. Nepochybne najzaujímavejšími sú menšie jazerá, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri spájaní reštaurácií a apartmánov takmer vo všetkých častiach hotela.

Zdroj: Olea Hotel

​Použitím trstinovej strechy, dubu a bambusu, vytvorili stavitelia hlavné budovy v tvare kociek pripomínajúce trópy, v ktorých sa spája dizajn modernej architektúry s unikátnou atmosférou.

Návrhári pri dekorácii použili neutrálne farby, prírodné materiály a bohaté textúry, aby dotvorili ideálnu rovnováhu medzi bohémskym a sofistikovaným svetom.
Zdroj: Olea Hotel

​V päťhviezdičkovom hoteli Olea si môžete vybrať z deväťdesiatich troch luxusne zariadených apartmánov. Počas dňa sa môžete spoločensky stretávať na obrovských terasách a vestibule, popíjať koktaily a jemné miestne vína a tri reštaurácie lákajú spojením stredomorskej a modernej kuchyne.

K vybaveniu patrí klasická posilňovňa a kúpele so saunou, parným kúpeľom a ďalšími relaxačnými procedúrami.

Pozrite si galériu

​Pokiaľ ide o apartmány, nájdete tu od skromných príbytkov s veľkosťou tridsaťšesť metrov štvorcových, cez svadobné apartmány, až po prezidentský apartmán s rozlohou sto metrov štvorcových. Posledné dve menované majú súkromný bazén, ak sa netúžite kúpať v Iónskom mori a miesto toho, si chcete vychutnávať výhľad na ostrov Zakynthos a nádhernú panorámu pohoria.

Najkrajší ostrov v Európe sa nachádza medzi Aténami a Santorini

Jeden ľudský život na to pravdepodobne nestačí, aby sme svojou prítomnosťou poctili všetky krásne európske ostrovy, ale ak sa rozhodnete pre ten najkrajší, musíte si poriadne vyberať. Čitatelia renomovaného magazínu Travel + Leisure tvrdia, že ním je grécky Paros.