Kontroverzná dovolenková destinácia plná prostitútok a drog Sex Island alebo Ostrov sexu v blízkosti kolumbijskej Kartageny sa sťahuje na nové miesto. Organizátorov k tomu donútili opletačky s úradmi. Nie je to ale problém, pretože majiteľ spoločnosti vlastní hneď niekoľko ostrovov.

Spoločnosť Good Girls Company prišla s originálnym nápadom. Na súkromnom ostrove zorganizovala prázdninový rezort snov pre nejedného muža. Po zaplatení vstupnej ceny tam návštevníci dostanú "neobmedzené množstvo sexu" od vopred zaplatených prostitútok, alkohol zadarmo, jedlo a najrôznejšie drogy.

Organizátori návštevníkov vyzývajú, aby prileteli na letisko do kolumbijskej Kartageny, kde ich dievčatá vyzdvihnú a odvezú priamo na miesto. To sa ale vôbec nepáči kolumbijským úradom. A problém je najmä pre drogy a pasáctvo alebo kupliarstvo. Prostitúcia ako taká totiž v Kolumbii nie je legálna, nie je tam ale možné prevádzkovať práve kupliarstvo, pod ktoré organizovaná prostitúcia dievčat na Ostrove sexu spadá.

Miestne orgány sa dokonca vyjadrili, že zadržia či dokonca deportujú každého, kto by do Kolumbie mieril kvôli Ostrovu sexu. Starosta Kertageny Sergio Londono je odhodlaný bojovať proti akcii všetkými možnými prostriedkami. "Neprijateľné, že nás chcú predávať ako sexuálnu destináciu. To nie je ten druh turizmu, ktorý reprezentujeme," vyjadril sa k záležitosti na Twittri. Jeden miestny farár si dokonca sťažoval u pápeža.

​Akcia plná sexu, drog a neviazanej zábavy

Organizátori ale s odpoveďou dlho nečakali. Sťahujú sa na iný ostrov. Nie je to vlastne žiadny problém, pretože jeden z prevádzkovateľov spoločnosti Good Girls Company ich vraj vlastní hneď niekoľko.

Akcia sa má uskutočniť 24. až 27. novembra tohto roku. Zúčastniť sa jej môže maximálne 30 hostí a 60 vopred zaplatených prostitútok. Tie majú byť mužom po vôli 24 hodín denne a sú povinné splniť im akékoľvek túžby. Prvý deň sa majú konať orgie na privítanie, ktorých sa môže zúčastniť, kto len chce.

Ďalší deň má potom každý z návštevníkov nárok na pol hodinu so 16 dievčatami naraz. Nasledujúce dva dni hostí čakajú prechádzky na koni, vyhliadkové lety vrtuľníkom, kúpele, šialené večierky a iná zábava. Jedným z už zaregistrovaných hostí má údajne byť nemenovaný veľmi slávny popový spevák z Veľkej Británie.

Zdroj: CNC