Kolumbijský ostrov, ktorý má svojho vlastného majiteľa, ponúka štvordňovú dovolenku plnú sexu, prostitútok, alkoholu a drog. Tridsať turistov, na každého dve prostitútky a vlastná vila. Hrozí turistom teraz vyhostenie z rodnej krajiny?

Ostrov Cartagena, ktorý sa nachádza severne od pobrežia Kolumbie a tiež má prezývku Ostrov sexu, ponúka štvordňovú dovolenku plnú drog, prostitútok a alkoholu. Inými slovami - sen každého muža.

Tridsať mužov, každý strávi na ostrove štyri dni, vo svojej vile, kde bude obskakovaný a dostane sa mu doslova každej potreby. Tento zájazd stojí 5 000 dolárov.

Má to ale jednu chybičku. Štátne orgány teraz hrozia každému, kto sa tejto dovolenky zúčastní, vyhostením z Kolumbie alebo zákazom vstupu na toto územie. Orgány sa k tomu vyjadrili tak, že by nikdy niečo takéto nepovolili a tento štýl turizmu nie je ten, ktorým by sa radi prezentovali.

Videá od spoločnosti Good Girls Company, ktorá celý tento zájazd organizuje, obleteli celý svet a zobrazujú všetko - od žien, cez drogy po dobré jedlo a drahé vily.

Zdroj: CNC
Tagy: